Obsługa prawna i organizacyjna transakcji

Na rynku pierwotnym i wtórnym

Obsługa prawna i organizacyjna transakcji

Korzystając z wieloletniego doświadczenia Brokera oraz wiedzy każdego z doradców, możesz bezpiecznie przejść przez cały proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Zaczynając od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości oraz jego uporządkowania, poprzez pomoc przy jej skredytowaniu, a kończąc na bezpiecznym sfinalizowaniu transakcji w kancelarii notarialnej.

Nasza usługa dotyczy zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Należy pamiętać, że transakcje na tych dwóch rynkach znacznie się od siebie różnią.

rynek_pierwotny

Rynek pierwotny

Współpraca z deweloperami pozwoliła poznać nam szczegółowo mechanizmy, jakie działają na tym rynku.

Dlatego, jeśli zdecydujesz się na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jeśli zdecydujesz się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego, pomożemy skompletować niezbędne dokumenty od dewelopera. Podpowiemy, jakie warunki musisz spełniać, aby otrzymać dofinansowanie z programu Mieszkanie dla Młodych. Dowiesz się, czym jest umowa deweloperska, prospekt informacyjny czy też rachunek powierniczy.

A może będzie Cię również interesowało zdobycie środków na wykończenie mieszkania lub domu? Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym – pomożemy Ci je rozwiać.

rynek_wtorny

Rynek wtórny

Każda nieruchomość z rynku wtórnego to inna historia.

Dlatego, chcąc kupić mieszkanie z drugiej ręki, warto zachować ostrożność. Pomożemy Ci w tym poprzez sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek komplikacje, nie warto od razu rezygnować z atrakcyjnego mieszkania lub domu, dlatego pomożemy uporządkować i rozwiązać wszelkie niepokojące kwestie. Pomożemy uregulować stan prawny nieruchomości, sporządzimy przedwstępną umowę sprzedaży, dbając o to, aby zawierała wszystkie informacje, które będą wymagane przez banki. Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny lub budowlano-hipoteczny (jeśli od razu będziesz chciał zaciągnąć kredyt również na remont nieruchomości). Zorganizujemy podpisanie umowy w kancelarii notarialnej.

Zakup nieruchomości jest często inwestycją na całe życie, dlatego warto podejmować takie decyzje z pomocą ludzi, którzy mają szersze spojrzenie na tę tematykę.

Sprawdź również

kredyt na zakup domu, mieszkania

Doradztwo kredytowe

Pomożemy Ci uzyskać kredyt na zakup, remont lub wykończenie mieszkania. Czytaj więcej

kosztorysowanie budowy

Kosztorysowanie

Przygotowanie potrzebnego kosztorysu prac budowlanych czy remontowych. Czytaj więcej

Aranżacja nowych wnętrz

Aranżacja wnętrz

Pomożemy Ci urządzić wnętrza Twojego M w sposób przemyślany. Czytaj więcej