Nasi Partnerzy

Dzięki nim nasze usługi są tak kompleksowe

Mariusz Sienkiewicz

Rzeczoznawca Majątkowy

Mariusz specjalizuje się w wycenie dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności. Dla naszych Klientów sporządza operaty szacunkowe, często niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego. W działalności doradczej Brokera nieodzowne jest jego wsparcie w zakresie due dilligence i wyceny nieruchomości.

Karolina Sieniawska

Specjalista ds. PR

Karolina specjalizuje się w usługach z zakresu public relations i strategicznego doradztwa wizerunkowego, odpowiada za opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji oraz wsparcie w obsłudze kanałów komunikacji w social mediach.

Przemysław Pikiel

Specjalista ds. serwisów internetowych

Przemek specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych, aplikacji dedykowanych, a także w promocji w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Stworzył dla nas stronę, na której właśnie się znajdujesz oraz kreuje strony internetowe obsługiwanych przez nas inwestycji.

Paweł Ostrowski

Specjalista ds. reklamy

Paweł dba o wizualną oprawę marki Broker, jak i prowadzonych przez nas inwestycji. Zaczynając od logo inwestycji, projektuje i wykonuje witryny biur sprzedaży, banery oraz biurowe materiały reklamowe. Pomaga nam przy kampaniach reklamowych, czy też tworzy nasze stanowiska na targach mieszkaniowych.

Rafał Kadłubowski

Specjalista ds. marketingu i multimediów

Rafał odpowiada za produkcję materiałów multimedialnych dotyczących obsługiwanych przez nas inwestycji. Wykonuje m.in. zdjęcia z lotu ptaka z placów budów oraz filmy z drona. Specjalizuje się również w prowadzeniu profili inwestycji na Facebooku i kanałów na YouTube, a także przygotowuje treści do publikacji.