Opinie

Klienci o nas
Ze współpracy z firmą BROKER jestem bardzo zadowolona – sprawa kredytu i mieszkania  została konkretnie i szybko załatwiona.  Fachowa i miła obsługa – w moim odczuciu profesjonalizm na szóstkę!
Agnieszka

Data dodania: 2017-10-19

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy BROKER.
Dzięki Panu Mateuszowi Purcha mam własne M. Pomógł mi zarówno w doborze odpowiedniego mieszkania, jak i przy wszystkich formalnościach związanych z udzieleniem kredytu. Dzięki porównaniu ofert z kilku banków udało mi się uzyskać brakującą kwotę na naprawdę preferencyjnych warunkach. Dodatkowo mogłem skorzystać z dofinansowana ze środków MDM, na co nawet nie liczyłem! Kontakt z Panem Mateuszem to była czysta przyjemność. Wszystko szczegółowo wyjaśnione przystępnym, zrozumiałym językiem, nie musiałem niczego pilnować ani zaprzątać sobie głowy zawiłymi formularzami i procedurami.Bardzo dobry kontakt z pracownikiem. Zawsze odbiera telefon lub szybko oddzwania. Podchodzi do sprawy bardzo indywidualnie. Cieszę się, ze trafiłem właśnie do niego i bardzo mu dziękuję za wyrozumiałość, cierpliwość i czas który mi poświecił.
Gorąco polecam!

Łukasz

Data dodania: 2017-07-10

Profesjonalnie przeprowadzona transakcja, sprawnie i bardzo szybko,a wszystko to zasługa Pana Mateusza. Osoby skutecznej i zaangażowanej w cały proces sprzedaży mieszkania.

Agnieszka

Data dodania: 2017-06-07

Wszystkim polecam skorzystanie z usług biura Broker, pełen profesjonalizm!!! Duże podziękowania dla Pani Ani, która potrafi pomóc w każdej sprawie, zna odpowiedź na każde pytania i przedstawia same najkorzystniejsze oferty dla klienta!!!!!!

Justyna

Data dodania: 2016-05-30

Bardzo polecam współpracę z Brokerem. Kultura i profesjonalizm na poziomie rzadko u nas spotykanym. Pozdrawiam pana Mateusza, który miał dla mnie dużo cierpliwości tłumacząc wszystko i odpowiadając na 1000 pytań.

Ewa W

Data dodania: 2016-04-06

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pracowników Brokera. Bardzo rzetelne, indywidualne i profesjonalne podejście. Udzielali nam fachowych porad i pozostawali w stałym kontakcie do końca procesu kredytowego. Pozdrawiamy serdecznie i życzmy Wesołych Świąt całemu zespołowi!

Magda i Marcin

Data dodania: 2015-12-22

Bardzo polecam. panie bardzo miłe, robią wszystko co potrzeba, nie myślisz o żadnych formalnościach. Wszystkiego pilnują za ciebie.

Jacek

Data dodania: 2015-12-19

Broker Nowe Mieszkania i domy- WYJĄTKOWO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA. Z czystym sercem polecamy każdemu kto szuka najlepszej oferty i ceni sobie usługi na najwyższych poziomie.

Ala i Damian

Data dodania: 2015-07-22

Doradztwo w najlepszym stylu, opieka po kredytowa bardzo profesjonalna. Polecamy warto skorzystać z usług doradztwa.

Marcin i Natalia Kowalscy

Data dodania: 2015-02-16

Bardzo fachowa pomoc,wszystkie formalności załatwione bardzo szybko,dzięki temu szybko stałam się właścicielką wymarzonego mieszkania rodzinnego. Bardzo polecam:)

Kasia

Data dodania: 2014-12-05

Dzięki pomocy okazanej przez Pana Piotra Kaczmarczyka i Pana Mateusza Purcha możemy cieszyć się własnym mieszkaniem. Pomogli nam nie tylko przy jego zakupie ale także przy kredycie mieszkaniowym. Pan Piotr przedstawił najkorzystniejsze dla nas warunki kredytowe. Jego rady pomogły podjąć odpowiednią decyzję. Pan Piotr wraz z Panem Mateuszem uczestniczyli w rozmowach z deweloperem. Zajęli się wszystkimi niezbędnymi formalnościami związanymi z zakupem mieszkania oraz pozyskaniem kredytu. Kontakt z Nimi był szybki i bezproblemowy, dzięki czemu czuliśmy się pewnie. Potrafili „rozwiać” wszelkie nasze wątpliwości. Okazali się przy tym bardzo życzliwi oraz bardzo pomocni. Polecamy gorąco!

Karolina i Łukasz

Data dodania: 2014-11-21

Gdyby nie oferta p. Piotra Kaczmarczyka do dziś nie mielibyśmy własnego M. Pomógł w skompletowaniu dokumentów, uczestniczył we wszystkich formalnościach związanych z zakupem nieruchomości i służył pomocą w każdej sprawie. Czuliśmy się pewnie i wszystko było dla nas jasne i zrozumiałe. Polecamy gorąco!

Monika i Sylwek

Data dodania: 2013-08-05

Piotr Kaczmarczyk jest najlepszym doradcą , zna się lepiej na umowach kredytowych niż pracownicy banku, załatwił za nas wszystkie formalności i praktycznie bylismy tylko przy podpisaniu umowy, pomógł również w wyborze mieszkania,gorąco polecamy wszystkim przyszłym klientom

Magda i Robert Szełemej

Data dodania: 2013-06-28

Dzięki Piotrowi mamy swoje własne \”M\” i pomimo tego że transakcja dotyczyła zakupu z rynku wtórnego to bez problemu się tym zajął. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ciężko teraz znaleźć tak uczciwego doradcę który załatwi za ciebie wszystkie formalności.

Agnieszka Seliga

Data dodania: 2013-06-27

Nikt nie radził sobie z naszym przypadkiem a jednak,dzięki Panu Piotrowi mamy dziś własne M.Szybko solidnie i sumiennie.Nic tylko polecać i życzyć powodzenia innym klientom Pana Piotrka

Łukasz i Magda

Data dodania: 2013-06-26

Korzystaliśmy z żoną z usług Pana Piotra Kaczmarczyka przy poszukiwaniu mieszkania i załatwianiu spraw z kredytem. Mimo tego że był już koniec roku, udało się załatwić do płaty rodzina na swoim oraz kredyt na remont mieszkania. Wszystko sprawnie, Pan Piotr kompetentny i dokładny, polecamy!

Andrzej Borowski

Data dodania: 2013-06-19