Aranżacja nowych wnętrz

Zajmując się w Brokerze od lat tematyką mieszkań i domów, wiemy, jak ważna jest to kwestia dla każdego z nas. Prawie każdy marzy o własnej nieruchomości. Nie zawsze jednak stać nas na piękne, katalogowe apartamenty, lecz najważniejszy jest fakt posiadania swojego własnego kąta na ziemi – miejsca, w którym czujemy się swobodnie i bezpiecznie. Miejsca, które jest odwzorowaniem naszej osobowości i trybu naszego życia. Pracując głównie przy sprzedaży nowo budowanych mieszkań w inwestycjach deweloperskich, wiemy też jak ważne jest odkrycie potencjału drzemiącego w nieruchomości i nadanie jej indywidualnego charakteru. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi w prowadzonych przez Brokera biurach sprzedaży, wprowadziliśmy dedykowaną dla naszych klientów usługę aranżacji nowych wnętrz.

Aranżacja wnętrza to znacznie większe wyzwanie niż tylko wskazanie miejsca na szafę i wybór koloru ściany. Wykonując tą usługę, pomożemy Ci urządzić wnętrza Twojego M w sposób ergonomiczny i naprawdę przemyślany, a kolory i materiały użyte w mieszkaniu pozwolą stworzyć spójną całość, utrzymaną w charakterystycznym stylu.

Po wstępnej rozmowie, podczas której zbadamy Twoje potrzeby, pomożemy Ci;

  • wybrać mieszkanie o najlepszym układzie funkcjonalnym, mieszczące się jednocześnie w Twoim budżecie,

  • omówić rzut wybranego mieszkania i nakreślić wstępnie możliwości jego indywidualnej aranżacji,

  • przygotować aranżację układu funkcjonalnego lokalu, ze wskazaniem przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń oraz rozplanowaniem istotnych elementów, takich jak meble czy oświetlenie, znajdziemy miejsce na wszystkie domowe sprzęty i podłączenie ich do sieci,

  • zadbać, by zachowując dobry smak i gust, nadać mieszkaniu odpowiedni kolor i fakturę, sprawić, by miało indywidualny charakter będący odwzorowaniem niepowtarzalnego Ciebie.

Pamiętaj, że z usługi aranżacji nowych wnętrz warto skorzystać szczególnie wtedy, gdy Twoja nowa nieruchomość znajduje się jeszcze w budowie i indywidualna aranżacja wnętrza może zostać wykonana w ramach tzw. zmian lokatorskich, czyli zmian w realizowanym projekcie architektoniczno-budowlanym. Wprowadzenie zmian lokatorskich ochroni Cię przed koniecznością wykonywania przeróbek w mieszkaniu gotowym, a na części inwestycji deweloperskich zmiany lokatorskie mogą być nawet całkowicie bezpłatne!

Z usługi aranżacji nowych wnętrz mogą skorzystać nie tylko klienci obsługiwanych przez Brokera biur sprzedaży. Jeżeli kupujesz mieszkanie w innej inwestycji, a chciałbyś poznać jego potencjał, zgłoś się do nas.

Kupujesz nową nieruchomość, by od początku tworzyć jej historię, a nasza misja to zrealizowanie Twojego marzenia o miejscu do codziennego życia, pracy i zasłużonego odpoczynku…

Sprawdź również

Obsługa prawna transakcji

Obsługa prawna transakcji

Przejdż bezpiecznie przez cały proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Czytaj więcej

kredyt na zakup domu, mieszkania

Doradztwo kredytowe

Pomożemy Ci uzyskać kredyt na zakup, remont lub wykończenie mieszkania. Czytaj więcej

kosztorysowanie budowy

Kosztorysowanie

Przygotowanie potrzebnego kosztorysu prac budowlanych czy remontowych. Czytaj więcej