Nasz zespół

BROKER nowe mieszkania i domy

 

Piotr Kaczmarczyk

Menedżer Sprzedaży Inwestycji Deweloperskich

telefon: 661 411 611
e-mail: piotr@kaczmarczyk.biz
golden_line_profil

 

Założyciel firmy Broker. Z jego pasji do mieszkaniowego rynku pierwotnego zrodziła się misja profesjonalnej, kompleksowej obsługi branży deweloperskiej. Doświadczony praktyk, uczestnik wielu seminariów i szkoleń z zakresu rynku nieruchomości i bankowości hipotecznej. W zespole Broker zajmuje się kontaktem z inwestorami oraz przygotowywaniem procesu finansowania i sprzedaży inwestycji. Nadzoruje pracę zespołu i wspiera innych swoim doświadczeniem.

Po pracy Piotr wybiera spacer lub rower oraz dobrą muzykę i VSOP. Przez współpracowników ceniony jest za profesjonalizm oraz umiejętność zarządzania zespołem przy jednoczesnym zachowaniu partnerskiego podejścia.

mateusz3Mateusz Purcha

Koordynator Firmy BROKER
Specjalista ds. Nieruchomości i Kredytów

telefon: 782 411 611
e-mail: mateusz.purcha@broker-nmid.pl

golden_line_profil

 

Pracę w Brokerze rozpoczął w sierpniu 2014 r. zaraz po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku gospodarka przestrzenna, specjalność – gospodarowanie przestrzenią i nieruchomościami. Połączenie nabytej wiedzy z dziedziny nieruchomości z licznymi kursami oraz szkoleniami z zakresu bankowości hipotecznej, a także procesu inwestycji deweloperskich pozwala Mateuszowi na kompleksową obsługę swoich klientów.

W pracy ceni sobie przede wszystkim nieustanny rozwój i poszerzanie swojej wiedzy, a zadowolenie klientów motywuje go do dalszego działania. W zespole Brokera Mateusz odpowiada również za przygotowywanie dokumentów i prospektów dla nowych projektów deweloperskich, których wymagają przepisy ustawy deweloperskiej. Współpracownicy cenią go za determinację w dążeniu do celu oraz skrupulatność, która jest bardzo ważna szczególnie w pracy związanej z finansami. W wolnych chwilach spędza czas aktywnie: na basenie lub w słoneczne dni na rolkach – koniecznie przy muzyce.