Nasz zespół

BROKER nowe mieszkania i domy

 

Piotr Kaczmarczyk

właściciel firmy Broker
specjalista ds. nieruchomości i kredytów

telefon: 661 411 611
e-mail: piotr.kaczmarczyk@broker-nmid.pl
golden_line_profil

 

Założyciel firmy Broker. Z jego pasji do mieszkaniowego rynku pierwotnego zrodziła się misja profesjonalnej, kompleksowej obsługi branży deweloperskiej. Doświadczony praktyk, uczestnik wielu seminariów i szkoleń z zakresu rynku nieruchomości i bankowości hipotecznej. W zespole Broker zajmuje się kontaktem z inwestorami oraz przygotowywaniem procesu finansowania i sprzedaży inwestycji. Nadzoruje pracę zespołu i wspiera innych swoim doświadczeniem.

Po pracy Piotr wybiera spacer lub rower oraz dobrą muzykę i VSOP. Przez współpracowników ceniony jest za profesjonalizm oraz umiejętność zarządzania zespołem przy jednoczesnym zachowaniu partnerskiego podejścia.

Anna Oleksa

koordynator firmy Broker
doradca ds. nieruchomości i kredytów

telefon: 661 662 611
e-mail: anna.oleksa@broker-nmid.pl
golden_line_profil

Dołączyła do zespołu na początku 2014 roku. Ukończone studia na kierunku ekonomia menadżerska i doradztwo finansowe, praca jako doradca kredytowy oraz liczne szkolenia z zakresu rynku nieruchomości umożliwiają jej szersze spojrzenie na tę tematykę zarówno od strony finansowej, jak i technicznej. Klientom dają natomiast pewność bezpieczeństwa przeprowadzonej transakcji – od zakupu nieruchomości po jej skredytowanie.

Swoim doświadczeniem dzieli się z młodszymi stażem współpracownikami. Przy obsługiwanych przez Brokera nowych inwestycjach deweloperskich Ania odpowiada za przygotowanie opisu inwestycji oraz graficzne przedstawienie nowych projektów –wizualizacje mieszkań i budynków. Współpracownicy doceniają ją za kreatywność oraz inteligencję emocjonalną. W wolnych chwilach chętnie oddaje się gotowaniu oraz dobrej książce.

mateusz3Mateusz Purcha

doradca ds. nieruchomości i kredytów

telefon: 782 411 611
e-mail: mateusz.purcha@broker-nmid.pl

golden_line_profil

 

Pracę w Brokerze rozpoczął w sierpniu 2014 r. zaraz po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku gospodarka przestrzenna, specjalność – gospodarowanie przestrzenią i nieruchomościami. Połączenie nabytej wiedzy z dziedziny nieruchomości z licznymi kursami oraz szkoleniami z zakresu bankowości hipotecznej, a także procesu inwestycji deweloperskich pozwala Mateuszowi na kompleksową obsługę swoich klientów.

W pracy ceni sobie przede wszystkim nieustanny rozwój i poszerzanie swojej wiedzy, a zadowolenie klientów motywuje go do dalszego działania. W zespole Brokera Mateusz odpowiada również za przygotowywanie dokumentów i prospektów dla nowych projektów deweloperskich, których wymagają przepisy ustawy deweloperskiej. Współpracownicy cenią go za determinację w dążeniu do celu oraz skrupulatność, która jest bardzo ważna szczególnie w pracy związanej z finansami. W wolnych chwilach spędza czas aktywnie: na basenie lub w słoneczne dni na rolkach – koniecznie przy muzyce.

Dorota Mientka

doradca ds. nieruchomości i kredytów

telefon: 727 011 611
e-mail: dorota.mientka@broker-nmid.pl

golden_line_profil

Z Brokerem związała się w sierpniu 2015 roku. Z wykształcenia magister inżynier na kierunku gospodarowanie przestrzenią i nieruchomościami. Praca na stanowisku doradcy do spraw nieruchomości i kredytów otworzyła przed nią możliwości wykorzystania zdobytej na studiach wiedzy w praktyce, a odbyte szkolenia i kursy pozwalają Dorocie nieustannie się rozwijać, podnosić kwalifikacje i pogłębiać znajomość tematyki rynku nieruchomości.

W pracy największą satysfakcję sprawia jej indywidualne podejście do każdego klienta i sytuacji, doprowadzenie do szczęśliwego rozwiązania napotkanych trudności oraz to, że może przyczynić się do spełnienia czyjegoś marzenia o posiadaniu własnego mieszkania. W firmie do jej kompetencji należy również sporządzanie kosztorysów inwestorskich dla klientów planujących prace budowlane lub remontowe. Współpracownicy doceniają ją za zaangażowanie oraz uśmiech i pozytywne nastawienie, którymi zaraża cały zespół. Po pracy lubi zrelaksować się z przyjaciółmi przy grach planszowych lub też wyciszyć przy dobrej lekturze.

Agnieszka Bialas

asystent biura sprzedaży

telefon: 723 011 611
e-mail: agnieszka.bialas@broker-nmid.pl

golden_line_profil

Pracę w zespole Brokera rozpoczęła we wrześniu 2016 roku. Studentka gospodarki przestrzennej.  Praca w branży nieruchomości pozwala jej rozwijać wiedzę zdobytą na studiach oraz daje duże możliwości rozwoju osobistego, co motywuje Agnieszkę do dalszej pracy.

Agnieszka wspiera jedno z biur sprzedaży w Olsztynie. W pracy największą przyjemność sprawia jej praktyczne wykorzystywanie zdobytej wcześniej wiedzy. Dodatkowo dużo radości daje jej kontakt z ludźmi,  za największy sukces uważa widok zadowolonego z jej pracy klienta.  Agnieszka relaksuje się przy ulubionej muzyce, natomiast wolny czas spędza na długich spacerach i spotkaniach przyjaciółmi.