Jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku udało Nam się wzbogacić Naszą ofertę o kolejną inwestycję w Olsztynie. Tym razem jest to City Park, który ma powstać przy ul. Krasickiego.

Osiedle City Park Olsztyn

W ramach pierwszego etapu realizacji osiedla City Park powstanie budynek mieszkalno-usługowy oznaczony literą A. Przewidziano w nim 120 lokali mieszkalnych i 19 lokali usługowych.

Dla wygody mieszkańców wyposażony będzie on w podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi dla aut, wspólnymi pomieszczeniami gospodarczymi oraz indywidualnymi komórkami lokatorskimi. Szybkie poruszanie się od poziomu garaży do najwyższego piętra włącznie, zapewnią 3 nowoczesne, cichobieżne windy. Lokale mieszkalne projektowane były z myślą o ich odpowiednim nasłonecznieniu, jak również komforcie późniejszego mieszkania, dlatego są one wyposażone w duże tarasy i balkony. Natomiast wszystkie pomieszczenia posiadają funkcjonalne i ergonomiczne rozkłady, bez zbędnych metrów.

W październiku na terenie inwestycji otworzyliśmy biuro sprzedaży, w którym przyjęliśmy już liczną grupę potencjalnych Klientów. W najbliższych miesiącach prace na budowie ruszą pełną parą, a my rozpoczniemy formalną sprzedaż z zawieraniem notarialnych umów deweloperskich. Zainteresowanych zapraszamy do biura sprzedaży mieszczącego się na terenie inwestycji, od strony ulicy Barcza

3