Nie masz pomysłu na aranżację swojego mieszkania? Oto propozycja, jak w łatwy sposób można zmienić jego układ. Każdy, w zależności od potrzeb, może dopasować lokal do swoich preferencji tak, aby stał się miejscem, które jest odwzorowaniem naszej osobowości i trybu życia. 

Jedno mieszkanie dwie propozycje

W pierwszym projekcie mieszkania można postawić na uzyskanie jak największej ilości niezależnych pomieszczeń. Układ ten skierowany jest do osób chcących oddzielić strefę codzienną od prywatnej. To dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, gdzie każdy ma swoje prywatne miejsce. Propozycja także dla osób ceniących sobie prywatność.

Salon połączony z aneksem kuchennym to idealne miejsce na rodzinne spotkania. Dzięki temu, każdy ma swoje niepowtarzalne miejsce na wyrażenie siebie, które tworzy ze sobą spójną całość, ale posiada swój charakterystyczny styl.

W drugim projekcie mamy układ dla osób, które cenią sobie większą przestrzeń. Jest to mieszkanie w otwartej przestrzeni, posiadające duży salon z aneksem, który powiększył się dzięki wcieleniu dodatkowego pokoju z poprzedniego projektu. Układ funkcjonalny indywidualnie dopasowany do potrzeb mieszkańców. Atrakcyjna propozycja szczególnie dla singli, którzy są otwarci na spotkania ze znajomymi.

Firma Broker jest po to, aby pomóc w urządzeniu Twojego M. Sprawimy, że całe Twoje mieszkanie będzie miało swój charakterystyczny styl i w pełni odzwierciedli Twoją osobowość, zachowując przy tym dobry smak i gust.

Kupując nowe mieszkanie, stwórz je od początku dla siebie!