Firma Broker istnieje na rynku od ponad 4 lat. W ostatnim czasie nasz portfel sprzedaży uzupełniły Apartamenty Szembeka – wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w centrum warszawskiego Grochowa. To pierwsza inwestycja w stolicy, którą będziemy obsługiwać.

Apartamenty Szembeka (1)

To nowoczesny, a zarazem kameralny budynek, w którym znajdować się będzie 29 lokali o zróżnicowanej powierzchni. Aby zapewnić każdemu z nich optymalne nasłonecznienie, deweloper zdecydował się wykonać w tym projekcie duże okna oraz przeszklone balkony. Wszystkie lokale zaprojektowane zostały w sposób funkcjonalny, dający możliwość zagospodarowania jak największej ilości niezależnych pomieszczeń.  Dla każdego mieszkania przewidziana została możliwość wykupienia miejsce postojowego usytuowanego w dwukondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, w której wyznaczone będą również dostępne wyłącznie dla mieszkańców miejsca na rowery.

Wyjątkowa lokalizacja inwestycji to jedna z najważniejszych zalet Apartamentów Szembeka. Usytuowanie budynku przy ważnych szlakach komunikacyjnych Warszawy pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta, natomiast dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury znacznie ułatwia codzienne życie.

Nasza firma, przy współpracy z deweloperem i inwestorem – Markiem Powązką, zajmuje się sprzedażą lokali w ramach tej inwestycji. Prowadzimy profesjonalne biuro sprzedaży, udzielamy porad dotyczących nie tylko kredytowania, lecz także wyboru mieszkań czy późniejszej ich aranżacji.