W dniach 6–7 czerwca w Sopocie odbyła się 6. edycja Forum Rynku Nieruchomości. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży deweloperskiej. Naszą firmę reprezentował Piotr Kaczmarczyk.

8Dyskusje prowadzone w ramach tegorocznej konferencji dotyczyły przede wszystkim polityki nowego rządu i jej wpływu na rynek mieszkaniowy. W wydarzeniu uczestniczył m.in. wiceminister infrastruktury i budownictwa, Kazimierz Smoliński, który zreferował wszystkim zgromadzonym założenia nowego rządowego programu „Mieszkanie+”. Uczestnicy sesji mogli ponadto wysłuchać innych, interesujących wykładów, które dotyczyły zarówno prognozowanego oddziaływania najnowszych technologii na rynek mieszkaniowy, jak i porównania rodzimej branży z rynkiem nieruchomości komercyjnych w Europie Zachodniej.

5

Konferencje z cyklu „Forum Rynku Nieruchomości” to jedno z największych i najbardziej prestiżowych spotkań przedstawicieli branży deweloperskiej. Spotkania rokrocznie gromadzą licznych przedstawicieli deweloperów mieszkaniowych, przedstawicieli banków i instytucji finansowych z całej Polski.

3