Chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie wiesz, do których banków iść w pierwszej kolejności? Ciężko stwierdzić, który z banków ma najkorzystniejszą ofertę? Jeśli masz takie i inne wątpliwości, warto skontaktować się z naszym doradcą kredytowym, który odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Od czego należy zacząć?

Skontaktuj się z naszym doradcą i odpowiedz na jego pytania

Nasz doradca, aby zbadać Twoją zdolność kredytową, a następnie pomóc Ci wybrać najodpowiedniejszą ofertę, w pierwszej kolejności zbierze od Ciebie informacje odnośnie do Twojej sytuacji finansowej, życiowej, a także preferencji dotyczących mieszkania i kredytu hipotecznego. Na tej podstawie będzie mógł Ci jak najlepiej doradzić oraz przedstawić najkorzystniejsze rozwiązania. Nie warto ufać doradcom, którzy bez wstępnej rozmowy obiecują Ci pomyślne rozpatrzenie Twojej sprawy.

Umów się na spotkanie

Kolejnym krokiem jest osobiste spotkanie z naszym doradcą. Dzięki wcześniej zebranym informacjom będzie on przygotowany na rozmowę z Tobą i zaproponuje już konkretne rozwiązania. Nie zmarnujesz czasu na tzw. wróżenie z fusów. Wychodząc ze spotkania, będziesz wiedział, na jaką kwotę posiadasz zdolność kredytową, które banki są dla Ciebie najkorzystniejsze oraz z jakimi kosztami musisz się liczyć przy zakupie mieszkania.

Skorzystaj (bezpłatnie) z wiedzy doradcy

Jeśli Twoja sytuacja jest dość skomplikowana, możesz bezpłatnie skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszego doradcy, który podpowie Ci, jak poradzić sobie z pewnymi kwestiami. Często nie zdajemy sobie sprawy, że spłata drobnego zobowiązania, konsolidacja kilku małych kredytów w jeden czy też „wyczyszczenie” historii kredytowej ma tak duży wpływ na decyzję banku w sprawie przyznania nam kredytu hipotecznego. Czasem warto odłożyć decyzję o złożeniu wniosków kredytowych do banku na kilka tygodni, aby w tym czasie uporządkować sprawy związane z finansami, co przyniesie później dużo lepszy efekt.

Wybierz najkorzystniejszą ofertę kredytową dla Ciebie

Jeśli już masz wybrane konkretne mieszkanie, czas działać dalej i złożyć wnioski kredytowe do wybranych banków. Nasz doradca przedstawi Ci kilka najlepszych dla Ciebie ofert, a Ty będziesz mógł zdecydować, która opcja najbardziej Ci odpowiada. Pamiętajmy, że oprocentowanie to nie jedyny koszt kredytu, dlatego przy wyborze banku nie należy sugerować się tylko nim. Często banki, które proponują niższe oprocentowania, wymagają dodatkowo posiadania różnego typu ubezpieczeń, kart kredytowych czy też innych produktów. O wszystkich dodatkowych kosztach zostaniesz poinformowany z wyprzedzeniem przez naszego doradcę, dzięki czemu na pewno wybierzesz odpowiednie rozwiązanie.

Skorzystaj z naszej pomocy przy uzyskaniu dofinansowania z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych
Środki z rządowego programu MdM na 2016 r. już się skończyły. Natomiast dużo osób decyduje się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego, które często jest jeszcze w trakcie budowy. W tym momencie to jedyna szansa na uzyskanie dofinansowania od państwa. Jeśli zdecydujesz się na zakup mieszkania od dewelopera, który pozwoli na przelanie ostatniej transzy w przyszłym roku, możesz skorzystać z funduszy przeznaczonych na 2017 r.

Zwróć się o pomoc do naszych doradców przy negocjowaniu warunków kredytowych
Kredyty hipoteczne to nasza codzienność, dlatego nasi doradcy będą wiedzieć, w którym banku mogą wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki, a w którym – mimo obiecujących reklam – nie będzie to możliwe.

Zapoznaj się z umową kredytową. Odpowiemy wyczerpująco na wszystkie Twoje pytania. Wychodzimy z założenia, że warunki udzielonego kredytu oraz prawa i obowiązki wynikające z umowy muszą być dla Ciebie zrozumiałe.

Więcej o naszych bezpłatnych usługach doradztwa kredytowego przeczytasz w zakładce Doradztwo Kredytowe.